Treeningkoolitus 

Esinemisjulguse treening

Soovid kontrolli alla saada oma esinemishirmu ning enesekindlalt esineda nii töökoosolekul, kliendikohtumisel, seminaril kui konverentsil?

Sellisel juhul oled õiges kohas. Olen Piret Soosaar-Maiberg. Minu 10 aastat koolitaja  ja 15 aastat modereerimise kogemust on viinud mu arusaamiseni, et harjutades ja eri tehnikaid rakendades on võimalik jõuda enesekindla esinemiseni.

Viin läbi „Esinemisjulguse treeningut“, kus treenides korra nädalas, 2 tundi kuue nädala jooksul, saavutad uue kvaliteedi oma esinemistes. Ma ei pea pikki loenguid ega anna sulle paksu koolitusmaterjali, vaid aitan treenida sinu esinemisoskust.

Treeningud toimuvad väikeses grupis, kus on 6-10 inimest, mis annab kahe tunnise treeningu vältel võimaluse kõigil aktiivselt harjutada. Esinemisstiile on mitmeid, aga esineja jõud tuleb mõistmisest, mis talle sobib ja on vajalik. Lähenen kõigile individuaalselt ja aitan leida just sinule sobiva esinemise stiili.

Kursuste raames on väga hästi selgeks saanud see, et esinemine on õpitav. Kõige olulisemaks pean seda, et osalejad hakkavad ise nägema, et nad on head ja karismaatilised esinejad. Väga tore on saada ka tänukirju osalejatelt, kus nad kirjeldavad, kuidas nad lähevad esinemistele märksa enesekindlamalt. Kuidas varasemad unetud ööd enne esinemist on asendunud põnevusega katsetada õpitut ning kuidas nad saavad tunnustust oma sõnavõtu eest.

Osalejate tagasiside:

"Sa ei saa arugi, kui palju hakkad kasutama võtteid, millest kursusel räägitakse ja läbi mängitakse/treenitakse."

 Mairold Vaik peaspetsialist Juhtimissüsteemide osakond Veeteede amet


"Esinemistreening avardas vaadet kogu esinemisprotsessi, selle ettevalmistamise ja erinevate võtete osas, mille läbiproovimine andis mulle teadmisi ja julgust avalikult esineda. Soovitan
!"   

Kadri Koort peaspetsialist Eesti Noorsootöö Keskus


"Soovitaksin seda kursust sõbrale ja kolleegile. Vaheldus igapäeva-tööle, mis annab oskusi, millest võib-olla kohe aru ei saa, aga need tulevad õigel ajal kindlasti välja. Kursus on väga sõbralikus keskkonnas."

Kätlin Mänd

Arhitekt, juhatuse liige,
OÜ Puusepp & Mänd


 


"Tegemist on kursusega, mis aitab sul hirmust esinemise ees üle saada."


Ingrid Kiisel õigusdirektor

Nordecon AS


"Tegemist on praktilise  esinemise koolitusega, mille käigus sa õpid ennast avalikult väljendama läbi kindla meetodi. Siin koolitusel ei saa nurgas aega viita, vaid tuleb enda mugavustsoonist välja astuda. Areng on garanteeritud."

Katrin Tõnupärt juhiabi Nord Varaliising


"Kursus oli väga praktiline ja algab harjutustega, ( mitte loenguga!) kohe esimestest minutitest. See võimaldab erinevaid meetodeid enda jaoks avastada ja kohe kehamällu salvestada. Kursusel luuakse väga mugav keskkond katsetamiseks ja vajadusel uuesti ning uuesti proovimiseks."

Riskijuht Andra

Aeg: Treening toimub 2 h nädalas 6 nädala jooksul.

NB! Kui soovid osaleda avalikul kursusel või tellida koolitust oma ettevõttele kirjuta
piret@treeningkoolitus.ee